Strona główna
  śliwin

Moja i twoja klasa

Temat: REWAL 2009
7:30 zaprawa 8:30 sniadanko 9:20 odprawa, omowienie stanu pogody, ile bedzie osob i czego mozna sie spodziewac 10:00 otworzenie stanowiska 10 - 18 praca praca praca po 18, zwijanie sprzetu, powrot na baze, kolacja 19, albo 19:30 moge sie mylic pozniewaz nie mam pamieci co do godzin ok 20 klar na bazie, azeby syfu nie bylo. codziennie inna wieza ma dyzur ( leci po kolei od 1,2,3,4,trzęsacz i sliwin ) gdy wypada na twoja wieze, musisz ze swoimi ludzmi siedziec i byc w pogotowiu na bazie. Co za tym idzie nie ma wyjscia na zadna impreze itp W tym czasie ogarniacie szame na obiad na nast dzien. obieracie ziemniaki jezeli beda takowe, nast. myjecie pojemniki w ktorych podawany jest obiad i naczynia z calego dnia. Chyba to wszystko Pozdrawiam !
Źródło: forum.wopr.net.pl/viewtopic.php?t=2409

Temat: Nowe druzyny w III lidze
To ciekawie bedzie wygladal pierwszy pojedynek pomiedzy Jar JArszewo - GAMA Sliwin
Źródło: kalf.webplus.net.pl/viewtopic.php?t=341

Temat: Jesteś Nowy ? Przedstaw Sie
znaczy... to były dwie grupki. ja jechałem z tatą a tamci... nawet ich nie znałem, nie wiem kim oni są, wyjechali z rokitek z jezior, a my śmigaliśmy od śliwin
Źródło: rowerowytczew.fora.pl/a/a,3.html

Temat: IV Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej - Rewal 2008
...:2 PORTA KMI EŁK - MAXIT POLSKA 1:1 MAXIT POLSKA - SWEDWOOD KONST. Ł. 6 :0 ( w 6 minucie sędzia oraz organizator przerwał mecz za naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika drużyny SWEDWOOD KONST. Ł ) wynik został utrzymany z boiska . Po 3 zwycięstwach i 1 remisie uzyskaliśmy 1 miejsce w grupie . W drugim dniu rozgrywek trafiliśmy do grupy z 3-ma drużynami i po zwycięstwie nad AGC Warszawa 4 do 0 oraz remisie z drużyną Gama Sliwin 0 do 0 znowu wygraliśmy grupę i uzyskaliśmy awans do 1/8 finału . W ćwierćfinale trafiliśmy na Ramirent Szczecin i ulegliśmy 1 do 3 . Szkoda że znowu tylko 5 miejsce ale naprawdę nie jest łatwo w tych turniejach , gra się 2x po 10 minut i po stracie bramki trudno odrobić straty . Dziękuję chłopakom za udział w Mistrzostwa Polski Budowlańców , może następnym razem …? kolejny przystanek to KRAKÓW , już w lutym !!! szkoda...
Źródło: szprudowo.fora.pl/a/a,151.html

ja bym chcial tylko pozrodwic chlopakow z druzyny "GAMA Sliwin" od druzyny z Dziwnowa z ktora przegrali 13:3

Temat: PRAKTYKI WAKACYJNE!!!
basen - daj spokój może się nauvcxzysz używać gwizdka i przyzwyczaisz się do koszulki polecam max 40 godz na basenie, a potem na kąpielisko... ostrzegam - tylko nie rewal, niechorze, pogorzelica, śliwin też podobno syf tak jak mrzeżyno i dziwnówek...
Źródło: forum.wopr.net.pl/viewtopic.php?t=173

Do naszego KALF-u dolaczyly 3 (chyba) nowe druzyny czy ktos moglby cos powiedziec o nomych ekipach: JAR Jarszewo GAMA Sliwin California